חיפוש

מהי תקנת Qualified Business Income Deduction ומדוע כדאי שתכיר אותה?

תקנת Qualified Business Income Deduction, או בשמה המקוצר QBI, היא תקנה שכל מתעניין או משקיע בנדל"ן האמריקאי חייב ולהכיר כדי ליהנות ממנה ולהשקיע באופן הנכון והחסכוני. התקנה מבטיחה למשקיעים ניכוי מס של עד כ- 20 אחוזים מהכנסות ההשקעה, עבור יחידים אשר זכאים לה ועומדים בקריטריונים שלה. כדי להבין למה אתם זכאים ואיזה הקלות קיימות בחוק למשקיעים, לפניכם הכל על מהי תקנת Qualified Business Income Deduction ומדוע כדאי שתכיר אותה.

 

מה היא תקנת Qualified Business Income Deduction?

תקנת QBI, Qualified Business Income Deduction היא הטבה הניתנת ליחידים להכיר בהוצאה של עד כ- 20 אחוזים מהרווח הנוצר מפעילות עסקית. כחלק מהטבה זו הנוגעת ליחידים ולפעילות עסקית, נכללות גם הכנסות משכר דירה, מדירות להשקעה ולכן מדובר בהטבה שרלוונטית מאד למשקיעים לאמריקה.

כדי לקבל את ההטבה, יש צורך לעמוד במגוון של קריטריונים הנוגעים הן להכנסה השנתית של האדם, לשווי הנכס שלו, ולסוג הפעילות העסקית שמבצע. כך ההטבה יכולה למעשה להגדיל משמעותכם את ההכנסה שלם מהשקעת הנדל"ן באמריקה.

 

כיצד להגיש בקשה לניכוי המס בהתאם לתקנת Qualified Business Income Deduction?

כדי לזכות בהטבות של הבקשה ולבצע את ניכוי המס בהתאם לתקנת Qualified Business Income Deduction, יש קודם כל להגיש דוח מס הכנסה שנתי, במסגרתו תוכלו לבקש הכרה בהטבה זו ולפרט מעבר לכך את הכנסתכם בכל העולם, גם מחוץ לאמריקה. רק באמצעות מילוי וסיווג נכון ומתאים של ההכנסות שלכם בדוח השנתי שיוגש, תוכלו לזכות בהטבה זו ולכן מדובר במילוי קריטי שיש לעשות כנכון, ורבים בוחרים להתייעץ עם מומחים לשם כך.

 

מה הקריטריונים הנבדקים שיש לעמוד בהם כדי ליהנות מהטבת QBI?

למעשה לא כל משקיע בנדל"ן ארצות הברית זכאי להטבה כזו, ויש לעמוד במספר תנאי זכאות וקריטריונים. ראשית יש להוכיח שמדובר בפעילות עסקית לפי החוק, כלומר תיבחן הבקשה לפי כמה בדיקות ברמה העסקית כמו האם מחזיק בעל הנכס חברת תחזוקה, כמה נכסים יש לו וכמה זמן הוא משקיע בהשכרת הנכס – כך בעצם יצטרך בעל הנכס להוכיח שמדובר בדירה לצורך עסקים והשקעה, ולא כדירה פרטית לשימושו וכדומה.

מעבר לכך, נבדקת רמת ההכנסה של מבקש הבקשה ועליו להרוויח עד כ- 160 אלף שקלים בלבד בשנה כדי להיות זכאי להטבה. בנוסף ייבדק שווי הנכס, וניתן להכיר עד כ- 2.5 אחוזים מעלות הנכס בלבד.

 

מה היתרונות בהטבה ?Qualified Business Income Deduction

כל משקיע ומתעניין בנדל"ן בארצות הברית, חייב להכיר ולהבין לעומק את ההטבה Qualified Business Income Deduction, עשויה לחסוך לו כסף רב ורווחים גדולים משכר הדירה וערך הדירה. השקעה בדירות בארצות הברית ובכל הועלם למעשה, דורשת אחוז מיסים גבוה לרוב שיכול להיחסך כאן ולהיות משמעותי מאד עבורכם.

מס הכנסה

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
מטבעות להשקעה
מה זה קורס ביטקוין?

מטבעות דיגיטליים והביטקוין בפרט הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. אנו שומעים על מכרים, חברים וקולגות שמציינים בריש גלי כי הם עברו קורס שאפשר

קרא עוד »
דולרים
איך תדע האם מגיע לך החזר מס

בכול הקשור לתשלומי מס, שכירים רבים מניחים שהמעסיק הוא שמטפל בכל היבטי המיסוי. חשוב להבין שחישובי מס ההכנסה של שכירים הם שנתיים למרות שמשלמים בפועל

קרא עוד »