חיפוש

6 דובי המתנה הכי אהובים שהיו בישראל

מהדובים הקלאסיים שעמדו במבחן הזמן ועד לגרסאות המודרניות שהולידו סדרות טלוויזיה וסרטים, דובי ענק בדמות של דובים מפורסמים תמיד היו בני לוויה קבועים של ילדים.

המשיכו לקרוא את הרשימה הבאה שמפרטת את כל הדובים הכי אהובים בישראל, ואף בעולם.

 

מי הם דובי המתנה האהובים ביותר בארץ?

לכולם היה צעצוע מועדף בתקופת הילדות שלהם, אבל אין צעצוע אהוב כמו דובי ענק.

אם היית ילד בשנות ה- 70, ה- 80, ה- 90 ואפילו ה- 2000, כנראה שאתה זוכר כמה מהדובונים האיקוניים ביותר בטלוויזיה או בסרטים.

כעת נחזור אחורה בזמן לכמה מדובי הענק המפורסמים והאהובים ביותר, ונבדוק כיצד הדמויות האהובות עלינו עשו את הקפיצה מהמסך הגדול לצעצוע המיוחד שאיתו ילדים הולכים לישון בלילה.

 

  1. פו הדב

תאמינו או לא, פו הדב, קיים כבר כמעט 100 שנה. יצירתו של הסופר א.א מילן פורסמה כבר בשנת 1926. לדובי מיוחד זה יש התמכרות רצינית לדבש והוא חברו לכל החיים של כריסטופר רובין. פו הוא אחד מדובי הענק היקרים ביותר בעולם.

 

  1. דובוני אכפת לי

אם היית ילד בשנות ה -80, אתה בטח יודע הכל על דובוני אכפת לי, חברינו שחיו בעננים. ההרכב המקורי כלל רק 10 דובונים, אך השקות מרובות של תכנית הפולחן הציגו כבר יותר מ- 30 דובים שונים. צעצועי הדובונים הודפסו עם סימני רגשות על החזה שלהם, כמו לבבות, פרצופים מחייכים וקשתות המעידות על רגשות שונים.

 

  1. יוגי הדב

יליד פארק ג'ליסטון, הממוקם סביב הפארק הלאומי ילוסטון בארצות הברית, הופיע לראשונה על מסכי הטלוויזיה באמריקה בשנת 1958 כאורח בתוכנית "כלבי האקלברי". בעקבות הפופולריות שלו נולדה התוכנית של "יוגי דוב וחברים".

 

  1. דב פדינגטון

אחד הדובים הנוסטלגיים בהיסטוריה, פדינגטון הוצג לעולם בשנת 1958 בספרו של מייקל בונד. עם מעיל הכפפה הכחול שלו, פדינגטון שעשע ילדים במשך עשרות שנים עם הרפתקאותיו. סדרת הטלוויזיה החדשה יחסית הפכה גם את הילדים של דור ה- Z למעריצים של הדב.

 

  1. אחי הדב

דוב האנימציה של דיסני זכה לתהילה מאז המילניום עם מוסר השכל שמבוסס על אחווה וכבוד הדדי – שיעור גדול לילדים ולמבוגרים כאחד. אחי הדב הגיע למסכים שלנו בשנת 2003, עם סרט המשך שיצא בשנת 2006. בסרט, ילד אינואיטי הופך לדוב לאחר שחיפש נקמה משום שאחיו נהרג על ידי דוב.

 

  1. לאצו הדוב המחבק

למרות החיצונית הוורודה המחבקת שלו, לאצו היה למעשה הנבל של הסרט השלישי של צעצוע של סיפור ובילה את זמנו בהנחתת טרור על הצעצועים האחרים. למרות המעמד של הילד הרע, לאצו הפך לחביב במיוחד במחלקת הצעצועים של דיסני עם גרסאות חדשות של הדב שיוצאות מדי שנה.

 

דובים

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא