חיפוש

5 סיבות לעשות קורס מיינדפולנס

מיינדפולנס הפך להיות אחד אחד המושגים הכי חמים בתקופת הקורונה ואחריה. אבל מה זה בכלל מיינדפולנס? ולמה לעשות קורס מיינדפולנס?

 

מה זה מיינדפולנס

כדי לענות על השאלה מיינדפולנס מה זה, נגדיר את המיינדפולנס, או "קשיבות" בעברית, בתור שילוב של תרגול יוגה עם טיפול פסיכולוגי התנהגותי. בעת תרגול מיינדפולנס, אנחנו למעשה מחזקים את הריכוז שלנו ברגע הנוכחי. על ידי חיזוק היכולת להפנות את מלוא תשומת הלב שלנו להתמקדות בהווה – אנחנו יכולים לשלוט הן ברגשות שלנו והן בתחושות הפיזיות שלנו בצורה טובה יותר.

 

למי מתאים קורס מיינדפולנס

קורס מיינדפולנס מתאים, למעשה, לכל אחת ואחד מאיתנו. לא צריך להגיע בהכרח למשבר נפשי בשביל שתרגול מיינדפולנס יעזור לכם. במקביל, גם אם הגעתם למשבר נפשי – תרגול מיינדפולנס יכול לעזור לכם.

 

5 דרכים בהן קורס מיינדפולנס יכול לעזור לכם

קורס מיינדפולנס מתאים לכולם, כפי שכבר ציינו, ויכול לסייע לכל אחד ואחת מאיתנו בהמון דרכים. יחד עם זאת, רק כדי להבהיר עד כמה קורס מיינדפולנס יכול להיות טוב ומשמעותי – ריכזנו עבורכם 5 דרכים בהן קורס מיינדפולנס יכול לעזור לכם. אם אתם לא מתחברים לאף אחת מהדרכים, פנו למתרגל או מתרגלת מיינדפולנס מוסמכים כדי להבין אם קורס מיינדפולנס יכול לעזור גם לכם.

 

הידע הולך איתכם לכל מקום

קורס מיינדפולנס אמנם נלמד במסגרת די קבועה, הידע שתרכשו בו ילך איתכם לכל מקום. כך תוכלו להשתמש בטכניקות שלמדתם בקורס גם בבית, בעבודה ואפילו ברכב.

 

אפשר לבצע תרגול בקבוצה

אחד הדברים שהכי מונע מאנשים להתקדם בטיפול, הוא תחושת הבדידות. ניתן להירשם לקורס מיינדפולנס קבוצתי, וכך להיכנס לסביבה מכילה ומקבלת. תרגול בקבוצה גם מסייע בהתקדמות לרמות גבוהות יותר של תרגול.

 

הגברת החמלה והמודעות העצמיות

חמלה עצמית ומודעות עצמית מהוות גורמי מפתח קריטיים להצלחתו של כל טיפול. קורס מיינדפולנס יכול עזור לכם גם אם אתם נמצאים במקביל בטיפול פסיכולוגי, על ידי רכישת היכולות הללו.

 

התמודדות עם סטיגמות הנוגעות לטיפול

כשאנחנו פונים לקבלת עזרה בהתמודדות עם רגש או סיטואציה מורכבת – אנחנו צריכים להתמודד עם השלכות כמו סטיגמות מצד החברה ומצד עצמנו. קורס מיינדפולנס יכול לסייע לכם לטפל בעצמכם ובנפש שלכם – בלי להתמודד עם הסטיגמות הללו, משום שמדובר בטיפול שאינו דומה כלל לטיפול הקלאסי.

 

ליווי ותמיכה

יש לא מעט מדריכים וסרטונים חינמיים באינטרנט, אולם הם לא משתווים לקורס מיינדפולנס מקצועי. הסיבה לכך היא שבקורס מיינדפולנס תוכלו לקבל ליווי ותמיכה צמודים, לשאול שאלות ולחדד את יכולות התרגול שלכם.

 

סיכום

לסיכום, קורס מיינדפולנס יכול לעזור לכל אדם. הסיבה העיקרית לכך היא שקורס מיינדפולנס עוזר במגוון רחב של תחומים – כך שכל אחד יכול למצוא את נקודת החיבור שלו. פנו עוד היום והרשמו לקורס מיינדפולנס, ותנו מרגוע למודעות שלכם.

יוֹגָה

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא