חיפוש

5 דברים שכל אחד צריך לדעת על קנאביס רפואי

קנאביס רפואי זה עולם ומלואו, תעשייה שלמה שממשיכה לגדול ולהתרחב בדרכים שאפילו לא ידענו. בין אם אתם צרכנים או בעלי תהיות בנושא מהצד, בפניכם כמה דברים חשובים שכדאי לכם לדעת על קנאביס רפואי. כמו בכל תחום, מומלץ לדעת עליו ולהכיר אותו כמה שיותר.

 

תלות נמוכה

אם עדיין לא ידעתם על כך, קנאביס רפואי מייצר תלות הרבה יותר נמוכה מאשר מוצרים אחרים נרקוטיים. לקנאביס רפואי יש יכולות ריפוי רבות, אך בדומה לכל מוצר שיכול להקל על כאבים של אנשים, נוצר חשש לתלות והתמכרות. לכן, הידיעה שקנאביס רפואי זה אחד מהמוצרים שהכי פחות צריך לדאוג לגבי יצירת תלות או התמכרות, זה משמעותי מאוד.

 

השפעות רחבות

בתעשיית הקנאביס הגדלה, נמצאו הרבה השפעות שונות במגוון של מצבים, השימוש בקנאביס רפואי נמצא משפיע על כאבים פיזיים ורגשיים. לצמח יש תכונות מרגיעות, שמשפיעות על המצב בגופנו, ועוצמת ההשפעה כה כבירה שישנן השפעות משנות חיים עבור אנשים שסובלים ביום יום ואפילו מידי פעם וזקוקים לסיוע והקלה בכאבם הקשה.

 

תעשיית ענק

האמת היא שהתעשייה הזו עצומה הרבה יותר משיודעים, על פני השטח זה נהפך חוקי רק במקומות מסוימים ורישיון לקנאביס רפואי קשה להשיג, אך בפועל זו כבר תעשייה שמגלגלת כמויות אדירות של חומר וכסף. מאז שהחומר הפך נחוץ יותר והתגלו השפעות רבות וחשובות שהוא נותן, התעשייה הפכה לתעשייה אדירה ולתופעה חברתית רחבה.

 

המחקרים רק בתחילתם

לצמח הקנאביס יש מרכיבים רבים והשפעות רבות, ניתן לצרוך אותו בעישון, אידוי, אפילו כשמן קנאביס ובעוד המון דרכים, מה שמראה את המגוון הרחב שניתן לעשות איתו. בגלל המגוון אנחנו מבינים שיש המון מה עוד ללמוד על הצמח הזה, האפשרויות הרפואיות שלו רק מתחילות להתגלות, והמחקרים בנושא בהתהוות התחלתית ואנו צופים עוד גילויים רבים.

 

תרופת פלא

קנאביס מספק הקלה משמעותית במצבים שונים, ואת זה אנו יודעים כשהמחק ר׳ בתחילת הדרך. חומר הקנאביס נחשב כמקל על כאבים כרוניים, מונע התקפים אפילפטיים ומקל על סימפטומים של מחלות רבות. צמח הקנאביס גם נמצא עוזר בהתמודדות עם דיכאון, חרדה ופוסט טראומה, מרוב האפשרויות והגילויים נדמה לאנשים שמדובר בתרופת פלא.

 

תהיתם מאיפה זה התחיל?

אירווין רוזנפלד, שהתמודד עם סרטן קשה שהתפשט בעצמותיו, סבל מכאבים קשים ותבע באלף תשע מאות שמונים ושתיים את הממשל הפדרלי בארצות הברית, בדרישה שיאפשרו לו להשתמש בקנאביס בכדי להתמודד עם כאביו. רוזנפלד ניצח בתביעה, וסלל את הדרך המשפטית עבור רבים אחרים שהגיעו אחריו.

 

יותר מתופעה חברתית

אם חשבתם שקנאביס זה דבר שמגזימים בהערכה כלפיו, לא הכרתם אותו כמו שצריך. עכשיו כשלמדתם לא מעט על קנאביס רפואי, אתם יכולים להבין שמדובר בצמח שעלול לעזור ולהשפיע בכל כך הרבה רמות ודרכים. הפוטנציאל הגלום שרק מתחיל להתגלות, לכל הפחות זה משהו שאתם צריכים להכיר ולדעת, שזו באמת עוד רק ההתחלה.

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא