חיפוש

4 שלבים לפרסום עסק בגוגל

כל עסק, בין אם גדול ומוכר או קטן בתחילת דרכו, זקוק לפרסום בגוגל לצורך קידום. פלטפורמת הפרסום בגוגל היא מהגדולות והחשובות בעולם, אשר מעניקה פרסום וחשיפה לעסקים המפורסמים בה. במאמר זה נסקור 4 שלבים לפרסום עסק בגוגל.

 

הקמת אתר אינטרנט

השלב הראשון והחשוב ביותר לפרסום עסק בגוגל הוא הקמת אתר אינטרנט. עסקים בעלי אתרי אינטרנט צפויים להופיע בחיפושים של גולשים אשר יחפשו עסקים הקשורים לתחום וכך יחשפו לקהל יעד חדש. צורה זו של פרסום בגוגל הינה פרסום אורגני, כך שלמעשה בית העסק לא צריך לשלם לגוגל על הפרסום.

 

השקעה בתוכן איכותי

כמות הכניסות לאתר של בית עסק צפויה להיות מושפעת ישירות מכמות ההשקעה בתוכן העולה לאתר. ככל שהתוכן העולה לאתר איכותי יותר, כך אנשים רבים יותר יכנסו לאתר ואף יחזרו אליו לביקורים נוספים. מנוע החיפוש של גוגל יודע לקדם עסקים פופולריים ולהציע אותם בתוצאות החיפוש הראשונות, ועל כן השקעה באתר איכותי הינה הכרחית להשגת פרסום נרחב.

לצורך השקעה בתוכן איכותי, מומלץ לשכור אנשי שיווק ותוכן אשר תפקידם יהיה לקדם את אתר החברה ולדאוג לשמירה על תוכן איכותי ומעניין. על האתר להתעדכן לעיתים תכופות, בכל החדשות הקשורות לעסק, ולכלול אלמנט שיווקי אשר ידגיש את ייחודיות ויתרונות בית העסק. מומלץ להיעזר במומחים בתחום אשר ידעו לעזור לכם בפרסום תוכן איכותי, כדוגמת הצוות של sfb.co.il.

 

פרסום בגוגל מפות

אחד השירותים המרכזיים אשר גוגל מספקת לעסקים הינו האפשרות להוסיף את העסק למאגר המפות של גוגל. גוגל מפות הינה פלטפורמת הניווט הגדולה והמתקדמת בעולם אשר אנשים רבים משתמשים בה לצורך התמצאות וחיפוש עסקים ושירותים באזור מסוים.

כל עסק יכול להצטרף לגוגל מפות ללא עלות על ידי הרשמה בגוגל. בהרשמה יש להוסיף את המיקום המדויק של בית העסק ולבצע אימות. אמצעי זה יעיל במיוחד לעסקים פיזיים כמו מסעדות, מספרות ועוד אשר צפויות להשיג לקוחות פוטנציאליים רבים.

 

פרסום ממומן

אופציה נוספת שגוגל מאפשרת הינה פרסום ממומן. באופציה זו, בית העסק משלם לגוגל עבור קידום העסק לתוצאות החיפוש המובילות ופרסום העסק אף בחיפושים שאינם קשורים לנושא. התשלום הינו בעבור הקלקה על אתר העסק וכניסה אליו, ומבוצע לפי תעריף קבוע הנקבע מראש.

פרסום ממומן הינה אופציה יעילה ביותר אך לא זולה ולא מתאימה לכל עסק. חשוב לבצע חישוב של עלות מול תועלת עבור הפרסום ולהעריך את היכולת הכלכלית של בית העסק להשקיע בפרסום ממומן. חברות גדולות ומבוססות יותר יוכלו לבצע פרסום ממומן ללא בעיה ואילו לעיתים חברות קטנות לא יצליחו לעמוד בעלויות אשר אף יובילו להפסדים.

 

לסיכום

במאמר זה סקרנו מספר שלבים לביצוע פרסום עסק בגוגל. שלבים אלו הכוללים הקמת אתר, העלאת תוכן איכותי, הוספת העסק לגוגל מפות וביצוע פרסום ממומן, צפויים לתרום להגדלת את מספר האנשים הנחשפים לעסק וכתוצאה מכך להגדלת כמות הלקוחות וההכנסות.

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
6 טיפים ל-HR המתחיל
6 טיפים ל-HR המתחיל

יציאה לקריירה חדשה בתחום משאבי אנוש (HR) יכולה להיות מרגשת ומאתגרת. בתור מתחילים, דרכי ניהול של עובדים והתמצאות בדינמיקה ארגונית – זה משהו שעשוי להיראות

קרא עוד »