חיפוש

4 רעיונות מיוחדים ליום הולדת חסר תקדים!

ארגון והפקה של יום הולדת זה לא עניין פשוט. מי שביצעו את העניין בעבר יידעו להגיד לכם כי עליכם להכיר בכל מיני רעיונות מיוחדים שיאפשרו לכם להרים הפקה חסרת תקדים. יצאנו לשוחח עם מי שקיימו ימי הולדת בלתי נשכחים במטרה לבדוק מה הם הרעיונות הטובים ביותר. בסופו של דבר, בחרנו את 4 הרעיונות המנצחים וחזרנו עם המדריך הנוכחי שיכיר לכם אותם מקרוב.

 

רוצים לערוך יום הולדת חסר תקדים? תכירו את הרעיון ה – 1: יום הולדת בקונספט סרט דיסני

הרעיון הראשון שבחרנו להציג בפניכם נוגע לסרטים שאהובים על ידי רבים מאתנו – סרטי דיסני. אם הילד או הילדה שלכם מדקלמים את התסריט של סרטי דיסני, זו כנראה הבחירה המתאימה עבורם. נציין כי אלו שהמליצו לנו על קונספט זה בחרו להתמקד בעיצוב וארגון האירוע בהתאם לסרטים הבאים:

  • מלך האריות
  • פוקהונסט
  • 101 כלבים דלמטיים

רוצים לערוך יום הולדת חסר תקדים? תכירו את הרעיון ה – 2: יום הולדת בקונספט פוקימון

אם הילד או הילדה שלכם חיים ונושמים פוקימון, כדאי שתדעו שאין לכם התלבטות בכלל בנוגע לבחירת יום ההולדת המתאים ביותר עבורם. שכן, זה ברור שהם ירצו לערוך יום הולדת פוקימון. קונספט זה דורש מכם לארגן את המקום בצבעי צהוב. כלומר, להשתמש בבלונים צהובים, להכין עוגה עם הדפס של פוקימון וכמובן, להתאים את המשחקים הנבחרים לסדרה האהובה.

רוצים לערוך יום הולדת חסר תקדים תכירו את הרעיון ה – 2 יום הולדת בקונספט פוקימון

רוצים לערוך יום הולדת חסר תקדים? תכירו את הרעיון ה – 3: יום הולדת בקונספט מסיבת פול מון

הילדים שלכם חולמים על תאילנד אבל אתם חוסכים את הכסף ללימודים שלהם? אם כך, כדאי שתדעו שאתם יכולים להגשים להם חלום ולערוך בהפתעה יום הולדת פול מון. מדובר ביום הולדת שמתקיים לא פעם על ידי מפעיל מוסמך. המפעיל מביא עמו את האביזרים הדרושים ומנורת אולטרה סגול שתביא לאווירת פול מון אותנטית.

 

רוצים לערוך יום הולדת חסר תקדים? תכירו את הרעיון ה – 4: יום הולדת בקונספט סובב עולם

רעיון נוסף שיאפשר לכם להרגיש בחו"ל הוא קונספט סובב עולם. אתם בעצם צריכים לערוך יום הולדת שייקח את הנוכחים במקום אל ארצות שונות. שימו לב – מי שבוחרים ברעיון זה יצטרכו לעצב את החלל תוך שימוש באביזרים ממדינות שונות. ניתן להגיש סוגי מאכלים שונים מהעולם כמו אוכל הודי, סיני ותאילנדי וזו רק ההתחלה. אנו נשאיר לכם את הבחירה בכל הנוגע לעיצוב המקום וההפקה של האירוע.

 

השורה התחתונה – הגיע הזמן לבחור את הרעיון שלכם

בשלב זה יש בידיכם את 4 הרעיונות הטובים ביותר שיאפשרו לכם להפיק יום הולדת חסר תקדים. אנו מאחלים לכם בהזמנות זו שתדעו לבחור את הרעיון הטוב ביותר עבורכם. נזמין אתכם לחזור לפה ולשתף אותנו בבחירה שלכם. לכו תדעו, אולי נוציא עליה מדריך מקיף ונציג אותה בפני הקוראים.

4 רעיונות מיוחדים ליום הולדת חסר תקדים!

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
קוסם יום הולדת
מה עלות קוסם ליום הולדת?

ימי הולדת לילדים נהפכו בשנים האחרונות להפקה של אירוע לכל דבר ועניין. בכדי לעמוד בסטנדרטים המקובלים היום במקומות רבים בישראל, יש להפיק אירוע שלם שכולל

קרא עוד »