חיפוש

3  פתרונות שווים לעסקים

כל בית עסק, נתקל לא פעם, במערכת המורכבת של הלוגיסטיקה הכורכה בטואלטיקה. איך מתמודדים איתה בקלות? כיצד חוסכים התעסקות מיותרת, ולצד זאת מאפשרים נוחות מרבית? האם יש פתרונות טואלטיקה מובנים במיוחד לעסקים? על זאת ועוד, בא המאמר שלפניכם לעשות סדר.

 

נייר ידיים – איך משתמשים בו בעסק?

כל עסק, נתקל בצורך הדחוף, במתקן לנייר ידיים, עבור ניגוב הידיים ליד כיור או ברז המותקנים בבית העסק. איך באמת משיגים פתרונות שווים לעסק, בתחום מתקני הנייר לידיים? הרי על העסק לשדר יוקרה ואיכות, ולא להשתמש בטישו מזדמן. מצד שני, עסק לא יכול לפנות משאבי זמן וכוח אדם רבים, להתעסקות מוגברת בכל נושא ניגוב הידיים, אז איך נותנים מענה לבעיה זו?

מתקן לנייר ידיים

הפתרון הראשון – מתקן לגלילי מגבת

אחד הפתרונות המוכרים בעסקים, מלונות, אולמי חתונות, וכל המקומות שמעניקים שירות להרבה אנשים, ועדיין רוצים לשמור על חיטוי ואסתטיקה, הוא שימוש במתקן מובנה לנייר מגבת, אשר מותקן ישירות על הקיר, ומאפשר תחלופה גבוהה של נייר מגבת, עם מינימום מגע יד אדם, ומקסימום שירות עצמי.

 

היתרונות למתקן גלילי מגבת

מתקן תלוי לגליל מגבת, משדר יופי, אסתטיקה והשתלבות של יוקרה עם פרקטיקה. דבר שבוודאי יעיל גם לתדמית העסק. יחד עם זאת, אין הדבר בא על חשבון הנוחות המרבית המושגת ממתקן זה, אשר תלוי בגובה האדם, נוח וזמין לגישה, ומאפשר שימוש מהיר, תלישה נוחה של גלילי המגבת, ואיכות שימוש נוחה ונעימה לשוטפי הידיים.

 

הפתרון השני – מתקן שולחני לנייר ניגוב ידיים

לעיתים, הפתרון המומלץ יהיה דווקא, מתקן לנייר ניגוב ידיים שולחני. ומדוע? כיוון שהוא קומפקטי, פרקטי וכמעט שאינו דורש מקום. מה גם, שהוא אינו דורש התקנה או תחזוקה מרובה. פשוט מניחים אותו במקום המיועד – ומשתמשים. המתקן אינו גדול, ולכן הוא ניתן להצבה כמעט בכל משטח, ובכך הוא מאפשר ניגוב ידיים גם בחלל קטן יחסית.

מכשיר לניגוב יד שולחני

היתרונות למתקן שולחני לניגוב ידיים

בנוסף להיותו קומפקטי ותופס מעט מקום, המתקן מעוצב ברמה גבוהה ומהווה פריט דקורטיבי לכל דבר. בנוסף, ניתן להשיגו בצבעים שונים, ובכך להתאימו באופן ישיר, לחלל בו הוא אמור להיות ממוקם. המתקן מאפשר שליפה נוחה ומהירה, של ניירות לניגוב ידיים מותאמים אישית, ובכך הוא יוצר נוחות שימוש של ניגוב מהיר ואיכותי לאחר שטיפת הידיים.

 

הפתרון השלישי – מתקן דקורטיבי לנייר תעשייתי

ישנו פתרון נוסף, המותאם לבתי עסק, והוא – מתקן דקורטיבי לנייר תעשייתי, אשר ניתן להקמה בכל פינה ונישה. המתקן דורש התקנה, אך הוא קטן וקומפקטי, ויכול להיות ממוקם בכל מקום. בנוסף, הוא מאפשר משיכה של כמה ניירות בו זמנית, דבר שתורם לנוחות המשתמשים בנייר המגבת, וכן משפר את רמת הסטריליות.

 

לסיכום

חברת "פרופר שיווק מוצרי צריכה, אחזקה וטואלטיקה" מעניקה מגוון רחב של מוצרי טואלטיקה לבתי מלון, סבונים, שמפו, גל רחצה, ערכות נוחות, נעלי בית, חומרי ניקוי ירוקים, ציוד משקי ועוד.. בדגש על מגוון רחב ומוצרי פרימיום איכותיים ומועשרים במינרלים של ים המלח. ומנעד רחב של פתרונות עסקיים.

שיווק נכון של מוצרי צריכה

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
6 טיפים ל-HR המתחיל
6 טיפים ל-HR המתחיל

יציאה לקריירה חדשה בתחום משאבי אנוש (HR) יכולה להיות מרגשת ומאתגרת. בתור מתחילים, דרכי ניהול של עובדים והתמצאות בדינמיקה ארגונית – זה משהו שעשוי להיראות

קרא עוד »