חיפוש

3 מוצרי קדושה שכדאי להחזיק בבית

מוצרי קדושה הם חלק בלתי נפרד מהחיים של העם היהודי. יהודים רבים רוצים לאחסן בביתם כמה שיותר תשמישי קדושה.

יש כמה תשמישי קדושה שיכולים לשמש יהודים רבים בביתכם, וגם יכולים להביא להם ביטחון וחיבור חזק יותר מולם ומול הקדוש ברוך הוא.

מוצרי קדושה יכולים להיות מוצרים שמישים באופן יום יומי, וגם באופן מיוחד.

ריכזנו עבורכם שלושה מוצרי קדושה שכדאי מאוד שתחזיקו אצלכם בבית.

 

בית מזוזה וקלף איכותי

בית מזוזה כיום מתפתחת בישראל, את שורשיה תוכלו למצוא בתפוצות ישראל השונות שקיימו את חז״ל ״התנאה לפניו במצוות״ על רקע הצניעות והעוני ששר בחלק מהמקומות, התבלטו בתי מזוזה מעוצבים. בית המזוזה הוא מעין סמל להוקרה ואהבת מצוות ה׳. בישראל לקחו את בתי המזוזה כמה צעדים קדימה, וניתן לראות כל מזוזה שונה ומיוחד. אחד מהפריטים הקדושים והמעוצבים שתוכלו למצוא הוא בית המזוזה וחשוב שיהיה בכל הבית.

עם כל הכבוד לנראית של בית המזוזה (ויש כבוד) צריך לשים לב ודגש על כך שהקלף שהוא עיקר עניין, שהוא יהיה תקין ויגיע גם ממקור שאתם סומכים עליו. הקלפים נכתבים על ידי סופרי סת״ם ירא שמים, וחשוב מאוד לוודא שהקלף יהיה כשר ואיכותי. לעוד מוצרים, חפשו עכשיו חנות למוצרי קדושה שיהפכו את הבית שלכם לכשר ונעים.

 

תפילין

אחת מהמצוות החשובות ביותר לסמל את הקשר בין עם ישראל לקדוש ברוך הוא זה התפילין. התפילין הוא מעין ״אות״ היכר של יהודים. להניח תפילין הוא למעשה ציווי מהתורה, אך המשמעות של הנחת תפילין היא כדי שנזכור את הניסים והנפלאות של הקדוש ברוך הוא, שעשה לעם ישראל כאשר יצאו ממצרים.

משמעות הנחת תפילים לא מסתכמת רק בקיום מצוות, יש בה משמעות עמוקה מאוד שעוד מלפני דורי דורות והגדולים שבהם התבטאו בלשונות ואמרות גדולות ונשגבות בעניין של קיום מצוות תפילין. ספר תפילין הוא קדוש מאוד לעם היהודי, וחשוב שיהיה אתו בכל בית יהודי.

 

ספר הכשרה למעשה  

ספר הכשרה למעשה הוא ספר המתאים לשומרי כשרות בבית יהודי וגם למשגיחי כשרות. בספר יש נושאים הקשורים להלכות כשרות בבית היהודי וגם מחוץ לו. הספר מיועד לבתים בארץ וגם לשומרי כשרות מחוץ לארץ. הספר מתאים גם לאשכנזים וגם לספרדים.

הספר מתאים לכל מי שרוצה לקיים כשרות בביתו וכך גם להבין את המקורות. תוכלו למצוא בספר הזה נושאים שימושים לכל בית, כמו למשל: הכשרה וצליית בשר, בשר וחלב, הפרשת חלה, פסח, שבת ויום טוב ועוד. ספר זה נחוץ לכל בית יהודי, בנוסף לעוד מוצרים נהדרים מבית מכון עליה.

 

לסיכום

מוצרי קדושה כמו בית מזוזה, קלף מזוזה, תפילין, ספר הכשרה למעשה הם חלק ממוצרים קדושים שכדאי לכם להחזיק בבית. מוצרים אלה מחזקים את הקשר שלכם מול הקדוש ברוך הוא ונותנים לכם ביטחון לעשות מצוות ולהתחזק יותר ויותר.

מוצרי קדושה

 

 

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
איך בוחרים ג'קוזי לגינה
איך בוחרים ג'קוזי לגינה?

ג'קוזי בגינה שלך יכול להיות תוספת יוקרתית שמשפרת את הרווחה הכללית שלך ומספקת מפלט מרגיע ממש על סף דלתך. עם זאת, עם אינספור אפשרויות הקיימות

קרא עוד »
רצפת עץ
איך בונים דק?

אם עברתם לבית חדש, או אתם רוצים לעשות שיפוץ בבית שלכם, ודאי עלה במוחם לשפר את הבית בעזרת רצפת דק. לאנשים רבים יש שאלות רבות

קרא עוד »