חיפוש

3 דרכים להשיג עוקבים באינסטגרם

אתם רוצים להגדיל את מספר העוקבים שלכם באינסטגרם אבל אין לכם מושג מאיפה להתחיל? אם כך, הגעתם למקום הנכון. במדריך הנוכחי נציג בפניכם 3 דרכים שיאפשרו לכל אחד להשיג הרבה עוקבים ברשת החברתית. הישארו אתנו ותגלו איך ריכזנו את הדרכים האלו וגם, תקבלו את כל הפרטים שיאפשרו לכם להיות אושיות אינסטגרם ממש בקלות.

 

האושיות שעזרו לנו בכתיבת המדריך

את המדריך הנוכחי כתבנו לאחר שהבנו שהגיע הזמן שלנו להקפיץ את הפרופיל שלנו ולהעלות את מספר העוקבים שלנו. שכן, אנחנו מעלים הרבה סרטונים ותמונות אבל משום מה, שום דבר לא מאפשר לנו להגיע לחשיפה גבוהה מספיק כמו שאנחנו רוצים. לכן, פנינו אל כמה אושיות אינסטגרם שהסכימו לשתף אותנו בדרכים שסייעו להם להגיע למקום שבו הם היום. כל דרך שתוצג בפניכם הינה דרך אחת שהוצעה לנו על ידי אחד מהאושיות שהתנדבו לסייע לנו בנושא.

 

הדרך הראשונה להשגת עוקבים באינסטגרם – רכישה של עוקבים

האושיה הראשונה אמרה שהיא גולשת באופן קבוע באתר של חברת דיגיטל בוסט. לדבריה, מדובר באתר שמאפשר לכל אחד (ולא רק לאושיות אינסטגרם) לקנות עוקבים לפרופיל שלו. האושיה ציינה בפנינו שהיא גילתה על האפשרות הזו לאחר שהיא קראה מדריך שהסביר שיש 3 דרכים להגדיל את כמות העוקבים באינסטגרם וזו הייתה אחת מהן.

 

הדרך השנייה להשגת עוקבים באינסטגרם – רכישה של לייקים

האושיה השנייה שמעה שהוצעה כבר אפשרות של רכישת עוקבים, כך שהיא אמרה שיש גם אפשרות לרכוש לייקים באינסטגרם. לדבריה, כל משתמש באינסטגרם בודק את מספר הלייקים שיש על סרטון או תמונה רגע לפני שהוא מעמיק בתוכן. כך שבעצם, רכישה של לייקים מעלה את הסיכויים שהמשתמשים יעצרו לרגע את שטף הפיד שלהם ויקראו או יצפו בתוכן שהעליתם.

 

הדרך השלישית להשגת עוקבים באינסטגרם – פרסום הפרופיל בקבוצות מתאימות

האושיה השלישית הוא בכלל בחור שאתם כנראה מכירים (כל האושיות בחרו להישאר אנונימיות, אז נותר לכם רק לנחש במי מדובר). לדבריו, הוא מפרסם לא פעם את הפרופיל שלו בקבוצות פייסבוק מתאימות. הדבר יכול לבוא לידי ביטוי למשל, בקבוצות הבאות:

  • קבוצות מעריצים שלו
  • קבוצות שבהן שואלים שאלות שנוגעות לתחום שהוא מפרסם עליו
  • קבוצות שעוסקות בפרסום באינסטגרם
  • קבוצות של קעקועים

ראוי לציין שהוא מפרסם בקבוצות של קעקועים בגלל שיש לו הרבה קעקועים. לפעמים אנשים מבקשים השראה לקעקוע והוא, כדרך אגב, מציע את הפרופיל שלו כדי שיצפו בקעקוע ואולי על הדרך ישלחו עוקב. כך בעצם מתאפשר לו להגיע למספר רב של גולשים שמתעניינים בפרופיל שלו ועוקבים אחריו.

 

לסיום

עד כאן המדריך שציין בפניכם את 3 הדרכים להשגת עוקבים באינסטגרם. כעת, כשידועות לכם 3 הדרכים הללו, נותר לכם רק לבחור את הדרך או הדרכים המתאימות לכם ביותר ולהשיג הרבה עוקבים חדשים. בהצלחה!

מחשב

 

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
מה זה eSIM?

בין אם מדובר בנסיעת עסקים ובין אם בחופשה חווייתית, גם כשאנחנו נמצאים בחו"ל, חשוב שנשמור על אפשרויות תקשורת פתוחות עם החברים ובני המשפחה בארץ, וכן

קרא עוד »
הכל על  PPC
הכל על PPC

בתחום השיווק הדיגיטלי, פרסום בתשלום לפי קליק (PPC) הופיע כגיים צ'יינג'ר לעסקים המעוניינים להרחיב את טווח ההגעה המקוון שלהם, למשוך תנועה ממוקדת ולהניב המרות. עם

קרא עוד »
אישה עובדת
4 הסוגים של כתיבת תוכן

כתיבת תוכן היא אחת העבודות הנוחות ביותר שאתם יכולים למצוא לעצמכם. אם ראיתם לאחרונה מודעה של דרושים כותבי תוכן ולא ידעתם בדיוק על מה מדובר,

קרא עוד »