חיפוש

איך פותחים תיק גירושין?

אנחנו חיים בעולם בו האנשים כל הזמן משתנים. כך לדוגמא אפשר לראות כי אדם אשר היה בעל מקצוע לפני חמש שנים היום עובד בדבר אחר לגמרי. השינויים הם לא רק בתחום הקריירה אלא גם בעולם האישי והפרטי שלנו. אדם אשר נמצא בזוגיות לפני חמש שנים עם אישה יכול להיות בזוגיות כיום עם אישה אחרת לגמרי. כמובן שאם הבן אדם היה נשוי אז הוא צריך להתגרש בכדי להיות עם אישה אחרת לפחות על פי הדת היהודית. על רקע זה עולה השאלה החשובה ביותר והיא איך פותחים תיק גירושין? אם כן אתם צריכים להבין כי הליך פתיחת התיק הוא לא קשה ומורכב וכל שאתם צריכים לעשות זה לפנות אל בית הדין לענייני משפחה או בית הדין הרבני ואז לפתוח את התיק שם על פי ההוראות של המוסד שאליו פניתם.

 

האם אישה צריכה גם כן לשלם מזונות?

עד לפני כמה שנים היה נהוג כי רק הגבר משלם מזונות וכי האישה לא צריכה בכלל לשלם כלום. המצב הזה התשנה בצורה דרמטית ויותר ויותר נשים נדרשות לשלם מזונות. כאשר בית המשפט או בית הדין הרבני מחליטים שהאישה תשלם מזונות הם למעשה בוחנים שני דברים שעל פיהם הם מחליטים כיצד לנהוג. קודם כל הם בודקים מה המשמורת בין בני הזוג ובהנחה שהיא משמורת משותפת אזי גם האישה צריכה לשלם מזונות לגבר. עוד דבר שהם בוחנים זה השאלה כמה כסף מרוויחה האישה. אם היא מרוויחה הרבה אזי יש סיכוי גדול יותר שהיא תשלם מזונות לאב ולא רק האב ישלם.

 

מדוע כל כך כדאי להיכנס לאתר מוסכם?

עליכם לדעת כי הליך גירושין הוא מורכב וקשה וסבוך ובדיוק בשביל זה הוקם מרכז הגישור מוסכם אשר אפשר להיכנס אליו בלינק הבא: https://muskam.co.il. באתר תמצאו מידע מקיף על פתרון סכסוכים משפטיים כמו גירושין באמצעות גישור. מוסכם הוא המרכז המוביל בארץ בתחום של גישור ועובדים אצלו המומחים הגדולים ביותר בארץ בתחום הגישור. המומחים של מוסכם מחזיקים בניסיון עצום ויש להם את היכולת לפתור כל סכסוך ללא ריבים ומחלוקות. אם אתם מחפשים אחר המקצוענים הטובים בתחום אין ספק כי אתם חייבים להכיר את מוסכם ואת המומחים של המרכז. איכות היא הדבר שמאפיין אותנו לצד מקצוענות עצומה ובכך אנו גאים במיוחד ותודות לכך אנו המרכז לגישור המוביל בארץ.

 

האם עלות של מגשר היא גבוהה?

עליכם לדעת כי באופן יחסי העלות של מגשר היא לא גבוהה בכלל. כיום אפשר לשכור את השירותים של מגשר בסכומים הרבה יותר נמוכים מעלות של ניהול משפט בבית הדין הרבני או בבית דין לענייני משפחה וזה יתרון עצום למי שרוצה לחסוך כסף ועדיין לקבל תוצאות מעולות בתחום הגירושין.

 

זוג עם ילדים

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
עבירת סחיטה
מה נחשב כעבירת סחיטה?

בחברה של היום, פעילות פלילית נפוצה למרבה הצער. סחיטה במיוחד הפכה לדאגה משמעותית עבור רשויות אכיפת החוק ואנשים פרטיים כאחד. סחיטה באיומים, מעשה פלילי הכרוך

קרא עוד »