חיפוש

פוליגרף אמינות – מכון הפוליגרף הותיק בישראל

יש לא מעט מקרים שבהם נרצה ונצטרך לדעת בצורה חד משמעית ושאינה משתמעת לשתי פנים – האם האדם שעומד מולנו דובר אמת.

לא תמיד חקירה משטרתית היא הדרך לעשות זאת, ולכן כדאי שתדעו: פוליגרף זו הבחירה הנכונה.

 

מתי פוליגרף יכול להוות פתרון טוב?

אם אתם חושבים על בדיקת פוליגרף ולא לגמרי יודעים האם גם במקרה שלכם זה יכול להוות פתרון טוב ונוח, כדאי שתדעו שיש היום הרבה מקרים שבהם פוליגרף יוכל לסייע. לדוגמה, יש לא מעט מקומות שבהם יש צורך לעשות בדיקות פוליגרף תקופתיות לעובדים. כמו כן, יש גם מקומות עבודה שבהם יבקשו לעשות לעובדים בדיקות פוליגרף לפני קבלתם הסופית לעבודה, כחלק משלבי גיוס העובדים. בנוסף, יש כמובן בדיקות פוליגרף שעושים בעקבות אירוע כלשהי, בגלל טענות להטרדה מינית ועוד, כך שברור מדוע, אם גם אתם חושבים על האפשרות הזאת, בהחלט כדאי לדעת שהיא קיימת וזמינה עבור כולם.

 

איך תוכלו להכין את עצמכם לבדיקת פוליגרף?

במידה ואתם נמצאים בצד השני, כלומר, לא בצד שהזמין את שירותי הבדיקה אלא בצד שצריך לעשות אותה, יש כמה דברים שאתם צריכים לקחת בחשבון. ישנם לא מעט פרטים ונתונים שיכולים להשפיע על הצלחת הבדיקה ועל האמינות שלה, מה שאומר שככל שהמועדות שלכם לנושא תהיה גבוהה יותר, כך הסיכוי שלכם לעבור את הבדיקה בשלום תהיה יותר גדולה. לכן אנחנו ממליצים לכם, לפני הבדיקה, לישון לפחות שש שעות ברצינות. כמו כן, מאוד מומלץ להגיע לבדיקה בלבוש הולם וחשוב מכך: עליכם להיות בטוחים בצדק שלכם. אם תקפידו על כל אלה אתם תראו שכל חוויה הזאת תהיה הרבה פחות גרועה ממה שאתם חושבים ותגדיל את הסיכוי שלכם לסיים הכול בצורה טובה.

 

איפה עושים היום בדיקות כאלה?

אתם רוצים להזמין למישהו אחר בדיקת פוליגרף? תוהים לאן תוכלו לפנות ולא בטוחים האם האפשרות הזאת פתוחה גם עבור הקהל הרחב? כדאי שתדעו: במכון הפוליגרף הוותיק בישראל תמיד תמצאו מענה. זה לא משנה למה אתם חושבים על האפשרות הזאת והאם זו הפעם הראשונה שבה אתם עושים זאת או לא, כי בכל מקרה רצוי כמובן לפנות אל מקום וותיק, מקצועי וכזה שיש לגביו כמה שיותר המלצות. אתם תראו שאומנם המחירים של בדיקות כאלה אינם זניחים, כי מדובר על בדיקה שדורשת מיומנות מאוד גבוהה וטכנולוגיה מתקדמת, אך מצד שני, כשאין ברירה פשוט לא כדאי יהיה לוותר על העניין הזה. אתם תראו שמיד כאשר תקבלו את תוצאות הבדיקה הדברים יתבהרו לכם, אז למה לדחות את הדברים? זה נכון, בהחלט יכול להיות שתוצאות הבדיקה לא תמצאנה חן בעיניכם, אך מצד שני, לפחות אחרי בדיקת פוליגרף תוכלו להיות בטוחים שאתם יודעים את האמת.

 

מד דופק

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
הכנת הבית לחורף
איך להכין את הבית לחורף

החורף הוא עונה קסומה בה ניתן לנוח מהחום המתיש והשמש הקופחת. יחד עם זאת, כשהטמפרטורה יורדת והגשמים לא מפסיקים לרדת, חשוב להכין את הבית לאתגרים

קרא עוד »
רעיון לסטרטאפ ראשית
איך לפתח רעיון לסטארטאפ

הרבה פעמים בחיים לאנשים עולות מחשבות של איך אפשר לשפר ולשכלל דברים ואפילו להמציא משהו. הרבה פעמים עולים לאנשים רעיונות בראש והם חושבים שיש להם

קרא עוד »