חיפוש

מי נותן הלוואות למוגבלים?

הלוואות ניתנות באופן כללי על ידי שני סוגים של גופים – בנקים או גופים חוץ בנקאיים. בנק הוא הגוף המוכר ששומר על הכסף ומציע מגוון שירותים הקשורים להתנהלות כלכלית. ואילו, גופים חוץ בנקאיים בדרך כלל מתמחים במתן שירות או אחד ואינם שומרים על הכסף כמו הבנק. גופים חוץ בנקאיים נותנים הלוואות או כרטיסי אשראי, מאקס למשל, ומקבלים ריבית שהופכת את העסקה למשתלמת עבורם.

 

מה זה חשבון מוגבל?

חשבון מוגבל הוא חשבון שחזרו בו לפחות 10 צ'קים בתקופה של 14 ימים עד שנים עשר חודשים. חשבון שחוזרים בו צ'קים רבים ושבאופן כללי מצבו אינו מזהיר, מהווה סכנה לבנק, כיוון שהבנק יפסיד מהעבודה איתו, בשונה מחשבון של אדם עשיר שמכניס הרבה כסף לבנק.

בכדי לשמור על עצמו, הבנק מגביל את החשבון – לא מאפשר שימוש בכרטיסי אשראי ובצ'קים ומצמצם או מבטל את מסגרת החשבון והאשראי. בכדי לעזור לאנשים עם חשבון מוגבל להתמודד גופים חוץ בנקאיים מציעים הלוואה למוגבלים.

 

הלוואה לחשבונות מוגבלים בבנק

הלוואה לחשבונות מוגבלים היא לא הלוואה רגילה לא רק משום שהיא לא מגיעה מהבנק, הרי יש עוד הלוואות מגופים חוץ בנקאיים. הלוואה זו ייחודית משום שהיא מותאמת למצב העדין והרגיש שאדם עם חשבון מוגבל נמצא בו. גופים שמציעים הלוואה זו מבקשים ריבית נמוכה כדי להקל על אותו אדם, מאפשרים להסדיר במהירות את מתן ההלוואה ומגיבים בצורה טובה לכל עיקוב בתשלום או בעיה אחרת.

 

יתרונות של הלוואה לחשבונות מוגבלים

היתרון המובהק שאינו ידוע לכל הוא שהלוואה זו מציעה ריבית נמוכה יותר מזה שהבנק גובה על חריגה ממסגרת החשבון. כיוון שלאדם עם חשבון מוגבל אין כסף מיותר, הוא בטוח ישתמש בבנק כדי לשלם על הוצאות שוטפות וכתוצאה מכך יחרוג מהמסגרת – וחריגה זו תעלה לו בריבית גבוהה יותר. בנוסף, הלוואה זו היא כמו עוגן עבור אנשים במשבר כלכלי, וחשוב לא להסס ולהשתמש בעוגן זה.

 

מי נותן הלוואה לחשבונות מוגבלים?

אז מי נותן את ההלוואה הזו? אם חשבתם שמדובר בארגוני צדקה, אז לא. מדובר בארגונים חוץ בנקאיים שעושים מעשה טוב וגם מרוויחים ממנו, ואין בכך פסול. ארגונים אלה מעניקים לאזרחים רבים את מה שהם צריכים. תוכלו לחפש באינטרנט אחר ארגונים אלה בקלות וכך להוציא את עצמכם מהמשבר הכלכלי. לכל דבר יש פתרון והלוואה למוגבלים זו הוכחה לכך.

 

לסיכום

הבנק שומר על עצמו מפני חשבונות שעלולים להיתלות בו על ידי הגבלתם. הגבלה זו, על אף שהיא לגיטימית ומוסרית, פוגעת באנשים שהופכים למוגבלים בבנק, ועל כן גופים חוץ בנקאיים מציעים להם הלוואה. ההלוואה למוגבלים בחשבון הבנק מותאמת בדיוק לאוכלוסייה – ריבית נמוכה ויכולת קבלת הכסף במהירות כדי להסדיר חובות ולחזור לחיות ברווחה ושלווה מבחינה כלכלית ונפשית כאחד.

לְהַלווֹת

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
מטבעות להשקעה
מה זה קורס ביטקוין?

מטבעות דיגיטליים והביטקוין בפרט הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. אנו שומעים על מכרים, חברים וקולגות שמציינים בריש גלי כי הם עברו קורס שאפשר

קרא עוד »
דולרים
איך תדע האם מגיע לך החזר מס

בכול הקשור לתשלומי מס, שכירים רבים מניחים שהמעסיק הוא שמטפל בכל היבטי המיסוי. חשוב להבין שחישובי מס ההכנסה של שכירים הם שנתיים למרות שמשלמים בפועל

קרא עוד »