חיפוש

אירועים ביתיים – צ'ק ליסט חובה לכל מארח

במיוחד היום בעידן הקורונה כשאי אפשר להזמין אנשים רבים לאירוע אין צורך בהשכרת אולם. ניתן לערוך את ימי ההולדת, הבר/בת מצוות ואירועים רבים נוספים בבית. אך איך עושים זאת בצורה נכונה?  ערכנו עבורכם רשימה שכל מארח צריך.

 

הפיכת חלל הבית למותאם לאירוח

כאשר אתם מזמינים אנשים לביתכם חשוב שיהיה מקום לכולם ולא תהיה תחושה של צפיפות. הזיזו את כל הרהיטים הגדולים (השולחנות, הספות, כיסאות שאין בהם צורך) למקום אחר. אם יש לכם אפשרות להכניס אותם לחדר, או להוציא אותם לחצר או למרפסת עשו זאת.

 

הגנו על חפצים שבירים או יקרים

במיוחד אם אתם מארחים ילדים חשוב להרחיק חפצים שבירים או יקרים. במידה ויש לכם אגרטלים, תמונות, מנורות, וחפצים אחרים שעלולים להישבר או להיהרס או שפשוט אתם לא רוצים שיגעו לכם בהם אספו את כולם ורכזו בחדר סגור.

 

כיבוד

המזון שיוגש באירוע צריך להיות מושפע מהאנשים שיוזמנו לאירוע ולצורת הישיבה. במידה ואתם מזמינים ילדים ניתן לערוך שולחן בופה ועליו להניח צלחות עם חטיפים (ציפס, במבה,דוריטוס,ביסלי וכולי) הוסיפו בקבוקי שתייה ממותקת וגם בקבוקי מיים לאלה שאינם שותים שתייה ממותקת. במידה ואתם מעוניינים להגיש אוכל משביע יותר מחטיפים כאשר מדובר בילדים אפשר להזמין פיצות, או להכין המבורגרים קטנים לחמניות קטנות ציפס ולערוך שולחן מתאים בגובה הילדים עם כיסאות קטנים שמתאימים. במידה ואתם מארחים אנשים מבוגרים ישנם שתי צורות הגשה.

ניתן להגיש את האוכל שאתם בוחרים על שולחן גדול בצורת בופה ולהניח עליו צלחות וסכום וכך כל אורך יכין צלחת אוכל עבור עצמו ויאכל בפינות הישיבה. במידה ואתם מעוניינים בארוחה מקמו שולחן גדול במרכז הבית וערכו אותו בצורה יפה ואסתטית.

 

 מופע

בעיקר באירועים בבית חשוב להוסיף מופע מעניין שיכניס עניין וישבור את הקרח. בין אם מדובר בילדים או מבוגרים ההמלצה שלנו היא קוסם או אמן חושים. הופעה של קוסם לילדים או אמן חושים מתאימה ומהנה לכל הגילאים ותגרום לכם לאירוח בלתי נשכח.

 

 

לסיכום

אירוח לא חייב להיות באולם או במקום יעודי אחר, הבית שלנו יכול להיות מקום מושלם לאירוח. על מנת לארח בצורה נכונה וטובה בבית ישנם כמה כללים חשובים. הזיזו את כל הרהיטים הגדולים וכך תצרו רחבה גדולה ומקום מספיק לכל האנשים שהזמנתם. הכניסו את הרהיטים לחדר סגור או מקמו אותם בחצר או במרפסת וכך תפנו מקום לאירוח. במידה ויש לכם חפצים שבירים או יקרי ערך אל תשאירו אותם במקום האירוח כיוון שהם עלולים להיפגע בעיקר אם אתם מארחים ילדים, רכזו את הפריטים וסדרו אותם בחדר סגור עד לסיום האירוח. כיבוד ניתן להגיש בצורת בופה או בשולחן ארוך יעודי לכל המתארחים. רצוי להוסיף לאירוח בבית מופע אנו ממליצים על קוסם או אמן חושים כיוון שהופעה כזאת מתאימה לכל הגילאים ולכל המינים.

אירוע ביתי

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
קוסם יום הולדת
מה עלות קוסם ליום הולדת?

ימי הולדת לילדים נהפכו בשנים האחרונות להפקה של אירוע לכל דבר ועניין. בכדי לעמוד בסטנדרטים המקובלים היום במקומות רבים בישראל, יש להפיק אירוע שלם שכולל

קרא עוד »